«International Сябри Бад`яровa»

07

Июль 2014

«International Сябри Бад`яровa»

; Коментировать

Текст объявления: Інтернаціональний проект відбувається за участі музикантів і "золотих" голосів таких легендарних ВІА, як «Пісняри», «Співочі Гітари», «Веселі Хлопці», «Добрі молодці», «Сябри». 

Солісти «Групи» відомі по такими мега-хітам як: "Альошкіна любов", "Бродячи Артисти", "Неділя", "Дорога без кінця", "Алєся" ( дівчина з Полісся ), "Ні тебе прекрасніше", "Березовий сік", "Александріна","Там де клен шумить", "Білорусія", а так само нові роботи. Всі ці та багато інших пісень солісти групи виконують і донині, радуючи своїх шанувальників до болю знайомими і улюбленими мелодіями минулих років на протязі ось вже декількох десятиліть. Музиканти володіють дивним талантом, чарівною майстерністю і нескінченною любов`ю до мистецтва, тому кожен виступ групи дарує людям відмінний настрій і море чудових вражень. 

Особливе місце у концерті займає виступ лауреата Міжнародних конкурсів, скрипачa Валентинa Бадьяровa. Його сольний виступ з групою – це ще один окремий виступ у концерті. Приголомшливий скрипаль-віртуоз виконує музичні шедеври Світових Хітів і композицій з використанням нового напрямку в музиці в ультрасучасних аранжуваннях. У його гармонійній манері гри поєдналися традиції класичної школи, імпровізаційні і ритмічні знахідки джазу і рокa, а також запальні ритми ірландської музики - від Вівальді до Led Zeppelin. Артист підкорив публіку багатьох європейських країнах, виступав на різних концертних майданчиках Німеччини, Голландії, Бельгії, у Парижі в театрі П`єра Кaрдена, у Росії та на ювілейних концертах "Піснярів" в Москві та Мінську. Його чарівну скрипку пам`ятають і люблять численні шанувальники цих прославлених ансамблів. 

Слід зазначити, музиканти володіють дивним талантом, чарівною майстерністю і нескінченною любов'ю до мистецтва, тому кожен виступ групи дарує людям відмінний настрій і море чудових вражень. 

Замовити квитки на концерт інтернаціональної величини "International «Сябры» Бадьярова" можна за телефоом. 

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%8F%D0%B1%D1%80%D1%8B

Опубликовано в Афиша

Оставить комментарий