На Волині судили браконьєрів, які вбили лосів

05

Окт 2019

На Волині судили браконьєрів, які вбили лосів

; Коментировать


Сьогодні, 4 жовтня, у Любешівському районному суді продовжився розгляд справи щодо незаконного полювання на території природно-заповідного фонду НПП «Прип’ять-Стохід», в результаті чого було убито двох лосів. Обвинуваченими є п’ять жителів нашого району, – про це повідомляє Любешівська газета «Нове життя». Об этом сообщает youngukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.

Цього разу у судовому засіданні проводився допит свідків, які викликані зі сторони обвинувачення. В основному це працівники ДП «Любешівське лісомисливське господарство», які 17 вересня 2017 року під час рейду і виявили факт убивства двох лосів, а також працівники Любешівського районного відділення поліції, котрі теж працювали по цій справі. Так, працівники лісової охорони розповіли про те, як вони виявили порушників, де знаходилося м’ясо та в якій кількості, як відбувалося його транспортування, доїзд затриманих у лісі осіб до райвідділку поліції, а також виявлення наступного дня решток убитих лосів. Ось тільки, як зауважив правозахисник обвинувачених, сьогоднішні їхні покази надто відрізняються від попередніх, отриманих у прокуратурі через кілька днів після виявлення злочину.

Заслухали у суді і двох представників поліції, один із яких проводив опис доказів (м’яса) біля відідлення поліції, інший виїжджав безпосередньо на місце події. До речі, щодо двох працівників поліції (не сьогоднішніх допитаних свідків) проводилося службове розслідування з приводу їхньої роботи безпосередньо по цій справі. Одного з них мають допитати на черговому судовому засіданні. Тоді ж повторно викличуть й інших свідків, які сьогодні не з’явилися до суду. Після цього, як зауважив суддя Віталій Глинянчук, відбудеться ще допит свідків захисту. Тобто розгляд справи триває.

Нагадаємо, у ніч з 17 на 18 вересня 2017 року в одній з автівок лісівники знайшли 15 мішків із м’ясом і голову вбитої тварини. Обвинувачені – п’ять жителів Любешівського району, які полювали незаконно та нині не визнають своєї вини. Браконьєрський вчинок був здійснений на території природно-заповідного фонду, крім того, було вбито червонокнижних тварин.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/na-volyni-sudyly-brakonieriv-iaki-vbyly-losiv/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий