Вбивство журналіста Хашоггі: Туреччина висунула 20 гучних звинувачень

25

Март 2020

Вбивство журналіста Хашоггі: Туреччина висунула 20 гучних звинувачень

; Коментировать

У Туреччині висунули звинувачення 20 особам, яких підозрюють в причетності до вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашоггі.

Об этом сообщает Преступная Россия

Як повідомляє ВВС, колишнього заступника глави саудівської розвідки Ахмада Асирі та ексрадника саудівської королівської сім’ї Сауда аль-Кахтані звинувачують у підбурюванні до вбивства.

Решту 18 осіб звинуватили в безпосередньому здійсненні "умисного вбивства з особливою жорстокістю". Серед обвинувачених: член Королівської гвардії Саудівської Аравії, кримінолог і працівник саудівської розвідки, який раніше подорожував з принцем Саудівської Аравії Мохамадом бін Салманом.

Вбивство журналіста Хашоггі

Вбивство журналіста Хашоггі

Відзначимо, що, на думку спецслужб західних країн, саме кронпринц є організатором вбивства Хашоггі.

У прокуратурі Туреччини підкреслили, що звинувачення засновані на аналізі цифрових пристроїв Хашоггі, показань свідків і свідчень людей, які в’їжджали в країну і виїжджали з неї.

Як писав OBOZREVATEL, Джамаль Хашоггі – колумніст американського видання The Washington Post, який виступав з критикою саудівського уряду і наслідного принца Мохаммеда.

Він зник 2 жовтня 2018 року в Туреччині після того, як увійшов в будівлю саудівського консульства в Стамбулі. Пізніше з’ясувалося, що він був жорстоко вбитий на території диппредставництва.

Туреччина отримала запис вбивства з Apple Watch журналіста. Правоохоронці знайшли фрагменти його тіла в колодязі на території консульства.

В результаті влада Саудівської Аравії визнала злочин. 24 жовтня наслідний принц Саудівської Аравії Мохаммед бен Салман Аль Сауд заявив, що влада співпрацює з турецьким сідством, щоб винні були покарані.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/vbivstvo-zhurnalista-hashoggi-turechchina-visunula-20-guchnih-zvinuvachen.htm”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий